- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Carol Stream
Aktuální počasí Carol Stream
Aktuální počasí přímo pro město Carol Stream. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (11:40)
3°C
pocitově -3°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
