- Počasí
- Turecko
- Balıkesirská provincie
- Çarıkköy
Aktuální počasí Çarıkköy
Aktuální počasí přímo pro město Çarıkköy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
