Aktuální počasí Capraia e Limite
Aktuální počasí přímo pro město Capraia e Limite. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (20:00)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
