Aktuální počasí Capitignano
Aktuální počasí přímo pro město Capitignano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 1. 5. (19:00)
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
