- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Capalaba
Aktuální počasí Capalaba
Aktuální počasí přímo pro město Capalaba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 21°C |
