- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Caotancun
Aktuální počasí Caotancun
Aktuální počasí přímo pro město Caotancun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
