- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Caotan
Aktuální počasí Caotan
Aktuální počasí přímo pro město Caotan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
