- Počasí
- Čínská lidová republika
- Qinghai
- Caoshida
Aktuální počasí Caoshida
Aktuální počasí přímo pro město Caoshida. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 2°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | -17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -22°C |
| Normál: | 3°C |
