- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Caogou
Aktuální počasí Caogou
Aktuální počasí přímo pro město Caogou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově -1°C
| vítr | 47 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 79 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | -16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 3°C |
