- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Caodian
Aktuální počasí Caodian
Aktuální počasí přímo pro město Caodian. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 25°C |
