- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Caobucun
Aktuální počasí Caobucun
Aktuální počasí přímo pro město Caobucun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
