- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Caobucun
Aktuální počasí Caobucun
Aktuální počasí přímo pro město Caobucun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
