- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Canungra
Aktuální počasí Canungra
Aktuální počasí přímo pro město Canungra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
