- Počasí
- Filipíny
- Western Visayas
- Canturay
Aktuální počasí Canturay
Aktuální počasí přímo pro město Canturay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 29°C |
