- Počasí
- Spojené státy americké
- Michigan
- Canton
Aktuální počasí Canton
Aktuální počasí přímo pro město Canton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
