Aktuální počasí Cangas de Onís
Aktuální počasí přímo pro město Cangas de Onís. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
