Aktuální počasí Cañete
Aktuální počasí přímo pro město Cañete. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 12°C |
