- Počasí
- Španělsko
- Extremadura
- Cañamero
Aktuální počasí Cañamero
Aktuální počasí přímo pro město Cañamero. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
