- Počasí
- Filipíny
- Western Visayas
- Camingawan
Aktuální počasí Camingawan
Aktuální počasí přímo pro město Camingawan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 28°C |
