- Počasí
- Filipíny
- Western Visayas
- Camingawan
Aktuální počasí Camingawan
Aktuální počasí přímo pro město Camingawan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 28°C |
