Aktuální počasí Cămineasca
Aktuální počasí přímo pro město Cămineasca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 13. 5. (10:00)
14°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
