- Počasí
- Angola
- Kwanza Sul
- Calulo
Aktuální počasí Calulo
Aktuální počasí přímo pro město Calulo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
