- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Calorè
Aktuální počasí Calorè
Aktuální počasí přímo pro město Calorè. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (06:00) do 15. 5. (02:00)
Silný déšť
Platí do 15. 5. (02:00)
Bouřky
Platí do 15. 5. (02:00)
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
