- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Callington
Aktuální počasí Callington
Aktuální počasí přímo pro město Callington. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
