- Počasí
- Gruzie
- Kvemo Kartli
- Calka
Aktuální počasí Calka
Aktuální počasí přímo pro město Calka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
