Aktuální počasí Caldon-Lavezzolo
Aktuální počasí přímo pro město Caldon-Lavezzolo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 28. 4. (14:00) do 28. 4. (20:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
