- Počasí
- Portugalsko
- Braga
- Caldas de Vizela
Aktuální počasí Caldas de Vizela
Aktuální počasí přímo pro město Caldas de Vizela. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
