- Počasí
- Lotyšsko
- Rēzeknes Novads
- Cakuli
Aktuální počasí Cakuli
Aktuální počasí přímo pro město Cakuli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
