- Počasí
- Turecko
- Denizliská provincie
- Çakallar
Aktuální počasí Çakallar
Aktuální počasí přímo pro město Çakallar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
