Aktuální počasí Čajdrak
Aktuální počasí přímo pro město Čajdrak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 22. 5. (00:00) do 23. 5. (00:00)
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
