Aktuální počasí Cajba
Aktuální počasí přímo pro město Cajba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
