- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Caifengba
Aktuální počasí Caifengba
Aktuální počasí přímo pro město Caifengba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
