- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Cai’an
Aktuální počasí Cai’an
Aktuální počasí přímo pro město Cai’an. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
