- Počasí
- Spojené státy americké
- Michigan
- Cadillac
Aktuální počasí Cadillac
Aktuální počasí přímo pro město Cadillac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 3. 5. (08:00)
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
