- Počasí
- Peru
- La Libertad
- Cacho
Aktuální počasí Cacho
Aktuální počasí přímo pro město Cacho. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 13°C |
