Aktuální počasí Cabestany
Aktuální počasí přímo pro město Cabestany. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 3. 4. (00:00)
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
16°C
pocitově 12°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 94 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 13°C |
