- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Bystrc
Aktuální počasí Bystrc
Aktuální počasí přímo pro město Bystrc. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
