- Počasí
- Švédsko
- Västernorrland
- Bysjö
Aktuální počasí Bysjö
Aktuální počasí přímo pro město Bysjö. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
