- Počasí
- Rusko
- Nizhny Novgorod Oblast
- Bydrey
Aktuální počasí Bydrey
Aktuální počasí přímo pro město Bydrey. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
