- Počasí
- Jemen
- Al Hudaydah
- Buyūt Ḩāmid
Aktuální počasí Buyūt Ḩāmid
Aktuální počasí přímo pro město Buyūt Ḩāmid. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 32°C |
