- Počasí
- Nepál
- Province 5
- Butwāl
Aktuální počasí Butwāl
Aktuální počasí přímo pro město Butwāl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 28°C |
