- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Butry-sur-Oise
Aktuální počasí Butry-sur-Oise
Aktuální počasí přímo pro město Butry-sur-Oise. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 14. 5. (00:00) do 15. 5. (00:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
