- Počasí
- Litva
- Klaipėda County
- Būtingė
Aktuální počasí Būtingė
Aktuální počasí přímo pro město Būtingė. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouře
Platí od 14. 5. (12:00) do 14. 5. (22:30)
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
