- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Bussière-Poitevine
Aktuální počasí Bussière-Poitevine
Aktuální počasí přímo pro město Bussière-Poitevine. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 28. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 28. 5. (00:00)
27°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
