- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Burpengary
Aktuální počasí Burpengary
Aktuální počasí přímo pro město Burpengary. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 19°C |
