- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Burkburnett
Aktuální počasí Burkburnett
Aktuální počasí přímo pro město Burkburnett. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 14°C |
