- Počasí
- Saudská Arábie
- Al-Qassim Region
- Buraydah
Aktuální počasí Buraydah
Aktuální počasí přímo pro město Buraydah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
