- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Bunyatino
Aktuální počasí Bunyatino
Aktuální počasí přímo pro město Bunyatino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 992 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
