- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Bunicun
Aktuální počasí Bunicun
Aktuální počasí přímo pro město Bunicun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 8°C |
