- Počasí
- Filipíny
- Eastern Visayas
- Bunga
Aktuální počasí Bunga
Aktuální počasí přímo pro město Bunga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 27°C |
| Normál: | 29°C |
